Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 26. 3. 2020: Momentálně je možné vkládat nový obsah bez omezení, tj. včetně obrázků! Nyní řešíme určitý problém, týkající se vkládání komentářů. V přesunu budeme pokračovat ještě o týden později, tj. o víkendu 4./5.4.2020. Od pátku 3.4. opět nenahrávejte žádný obsah na weby a neměňte texty - bude probíhat další pokus o přesun a změny by se vám nepřekopírovaly na nový server. Děkuji za pochopení. P. Pavel
Zajímavé...

Tábor ve Vranově nad Dyjí- Vinnetou I. (úterý 11. července)

Tábory FATYMu V neděli 9. července začal ve Vranově nad Dyjí tábor s ústředním tématem Vinnetou. V článku se můžete dočíst, jak prožily děti třetí den..

V úterý ráno jsme hned po rozcvičce a snídani vyrazili na výlet do Oslnovice a Velkého Újezdu. V Oslnovicích na nás čekal pan Voříšek, který nás provedl po místním kostele, který stál původně někde jinde a v Olnovicích je teprve 21 let. Následně jsme pokračovali do Velkého Újezdu, do domova důchodců u sv. Anežky, kde nás vřele přivítala sestra Marka.

V domově jsme krátce zazpívali babičkám a dědečkům a potom jsme měli mši svatou v místní kapli. Prohlídli si místní pohádkový les a pochutnali si na výborném zmrzlinovém poháru. Po obědě nás čekalo další povídání o. Marka, při které jsme slyšeli o tom, že Vinnetou dokázal obětovat svoje zájmy pro mír. Po poledním odpočinku přišlo na řadu vyrábění. Vyrobili jsme si krasohledy, náramky nebo deníčky. Získali jsme i další body do Náčelníkovi čelenky díky luštění indiánského písma. Večer jsme si ještě zasportovali a podívali se na další pokračování Vinnetoua. Všichni si den moc užili.

Pamatujte, prosím na nás ve svých modlitbách.

Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMu


Tábory FATYMuSdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 12. 07. 2017 | 1053 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416712
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace