Bylo

Superden byl super

Superden 2016 Pár dní před Superdnem se ochladilo, pršelo a už se zdálo, že počasí nám moc přát nebude... Ráno ještě spadlo pár kapek, ale ti, kteří měli odvahu a do Vranova se vydali, si pak při krásném počasí celý den hezky užili.

Po zapsání se do skupinek jsme začali dětskou mší svatou, na kterou si o. Milan přinesl plyšovou berušku a vyprávěl nám, jak krásně a geniálně Pán Bůh stvořil celý svět, jak je dobré, že některá zvířátka jsou tak malá a jak můžeme nad těmi věcmi kolem nás žasnout.

Když jsme vycházeli na trasu, bylo ještě mokro, tak jsme dávali pozor, abychom se moc neumazali. Po cestě jsme prošli 8 stanovišť s úkoly, za které děti získávaly body. Na stanovištích soutěžící běhali, zapojovali paměť a pozornost, vyzkoušeli sílu, mířili na cíl, poznávali rostlinky, či odpovídali na test z náboženství. Po návratu nás čekal výborný guláš a odpolední hádanky a rébusy. Na závěr jsme šli do kostela, kde byla adorace a mohli jsme za vydařený den poděkovat.

Pak už jsme očekávali, jak se jednotlivé skupinky umístily. Otec Milan s otcem Nikem předávali ceny a diplomy a mohli všechny děti pochválit nejen za úspěch při soutěži, ale i za pěkné chování během dne. Vedoucí skupinek dětem rozdělili dobroty, otec Nik nás pozval na zmrzlinu a spokojení jsme se rozloučili a odjížděli domů.

Děkujeme otci Milanovi i všem organizátorům, vedoucím na stanovištích, kuchařkám a těm, kteří se na přípravě celého dne podíleli, protože byl opravdu super.

Markéta Matlochová


Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016Superden 2016

Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 16. 05. 2016 | 2876 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (330 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (235 hl.)
 
Je to bláznovství (249 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (242 hl.)
 
Dost se o to zajímám (342 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (251 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (244 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1893
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace