Migrace serveru 14. až 15. března 2020

Od soboty 14. 3. do neděle 15. 3. by měl (dá-li Bůh) proběhnout dlouho připravovaný přesun serverů A.M.I.M.S. se všemi weby s výjimkou TV-MIS na nový cloudový virtuální server, protože současná dvojice fyzických serverů pořízených v roce 2007 se již blíží konci své životnosti - či přesněji řečeno - je již několik let za hranicí životnosti a funguje už jen zázrakem - snad proto, že jsme dosud neměli nikoho, kdo by přesun a s tím sovisející úpravy systému provedl. Prosím proto všechny, kteří vkládají obsah na weby na našem serveru, aby v době přesunu, tedy od pátku 13. března až do ohlášení, že se přesun úspěšně zdařil, nevkládali žádný obsah. Stejně tak se omlouváme, že i komentáře které budou vloženy v době přesunu, již nebudou překopírovány a po spuštění webů na novém serveru nebudou. Děkuji za pochopení. Další informace o průběhu migrace a okamžiku jejího dokončení, naleznete zde. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček

Aktualizace z 7. 4. 2020: Přesun webů je zdárně dokončen! Můžete vkládat obsah! Všechny problémy, které jste nahlásili, byly již odstraněny. V případě dalších problémů mě, prosím, kontaktujte (pavel(zavináč)fatym.com nebo 731402651).
P. Pavel
Zajímavé...

Pomozme darem, aby klášter zase sloužil farnosti

klaster Znojmo Farnosti u kostela sv. Mikuláše ve Znojmě se podařilo, že může zakoupit objekt bývalého kapucínského kláštera ve Znojmě. Jaké má záměry s touto budovou? A jak lze pomoci?
Na náměstí TGM ve Znojmě už desítky let pomalu chátrá budova kapucínského kláštera. V padesátých letech museli kapucíni klášter opustit a budova zůstala v majetku státu. Letos v srpnu se náhle objevila nabídka k prodeji. Farnost u kostela sv. Mikuláše ve Znojmě se do dražby přihlásila a s překvapením ji vyhrála.

Farnost by objekt ráda znovu probudila k životu a to ve prospěch města i okolí a vidí v něm příhodný prostor pro zřízení Pastoračního centra pro Znojmo a Znojemsko

Budovu by bylo možné využít jako:
- místo setkávání
- křesťanskou školku
- malé řeholní společenství
- zázemí pro farnosti Znojemska
- prostor pro edukační činnost


Kupní cena je stanovena na částku 7.800.100,- Kč + 312.000,- daň a je nutné ji uhradit po Novém roce.

Potřebná rekonstrukce budovy bude mít šanci na nějaké dotace, úhrada ceny budovy je však jen na farnosti.

Z darů jednotlivců už bylo ve Znojmě od prázdnin získáno téměř 3 mil. Kč, ale ještě stále mnoho chybí...

Znojemský pan děkan se proto obrátil s prosbou o podporu tohoto záměru. Budou prý vděčni za jakýkoliv finanční příspěvek. A tak, prosím, pomozme - jde o dobrou investici, která může přinášet v budoucnu mnohé dobré ovoce.

Přispět lze darem do pokladny ve znojemských kostelích (v obálce s označením „kapucín“) a nebo na bankovní účet farnosti sv. Mikuláš: 1580292349/0800 s poznámkou pro příjemce „kapucín“klaster Znojmo


sen


Tábor Vranov 2012Sdílet

| Autor: P. Marek Dunda | Vydáno dne 21. 12. 2018 | 1140 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 416999
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace